Уголовное право

Разрешается ли законодательством Украины ношение электрошокера в целях самообороны?

Уважаемые знатоки, подскажите пожалуйста, разрешается ли законодательством Украины ношение электрошокера в целях самообороны? И в случае если меня остановит милицейский патруль, что мне может быть за его ношение? Заранее благодарен за ответы. С наступающим Новым Годом всех Вас! )
Ilhom Jo'rayev
Не, ніззя, нажаль=((

Ось, див. останній пункт:
П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про право власності на окремі види майна

ПЕРЕЛІК видів майна, що не може перебувати у власності
громадян, громадських об'єднань, міжнародних
організацій та юридичних осіб інших держав
на території України

1. Зброя, боєприпаси (крім мисливської і пневматичної зброї,
зазначеної в додатку N 2, і боєприпасів до неї, а також
спортивної зброї і боєприпасів до неї, що придбаваються
громадськими об'єднаннями з дозволу органів внутрішніх справ) ,
бойова і спеціальна військова техніка, ракетно-космічні
комплекси. ( Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою ВР
N 19/95-ВР від 24.01.95 )

2. Вибухові речовини й засоби вибуху. Всі види ракетного
палива, а також спеціальні матеріали та обладнання для його
виробництва.

3. Бойові отруйні речовини.

4. Наркотичні, психотропні, сильнодіючі отруйні лікарські
засоби (за винятком отримуваних громадянами за призначенням
лікаря) .

5. Протиградові установки.

6. Державні еталони одиниць фізичних величин.

7. Спеціальні технічні засоби негласного отримання
інформації.
_________________________________
Примітка: Зазначені засоби не можуть також перебувати у
власності юридичних осіб недержавних форм
власності.
( Перелік доповнено пунктом 7 та приміткою до нього згідно з
Постановою ВР N 121/94-ВР від 15.07.94 )

8. Електрошокові пристрої та спеціальні засоби, що
застосовуються правоохоронними органами, крім газових пістолетів і
револьверів та патронів до них, заряджених речовинами
сльозоточивої та дратівної дії. ( Перелік доповнено пунктом 8
згідно з Постановою ВР N 19/95-ВР від 24.01.95 )

Згідно ст. 195-4 КУпАП:

Стаття 195-4. Порушення порядку виробництва, придбання,
зберігання чи продажу електрошокових
пристроїв і спеціальних засобів, що
застосовуються правоохоронними органами

Порушення порядку виробництва, придбання, зберігання чи
продажу електрошокових пристроїв і спеціальних засобів, що
застосовуються правоохоронними органами, -
тягне за собою накладення штрафу від чотирьох до семи
неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією
електрошокових пристроїв і спеціальних засобів.

Отак от..
Валера Ченцов
Лучший ответ
Ольга Рываева У нас тут Российская Федерация а не Украина!
Translation: У нас тут Російська Федерація а не Україна !
Не запрещен. Но что объяснять ментам я не знаю. В принципе, можно сослаться на то, что нет такого закона, запрещающего именно шокеры.
Мой друг носит уже как полтора года и ни одной притензии со стороны милиции. Люди покупают и довольны - думаю, опасаться нечего :).
В России запрета на электрошокер нет.
Vyacheslav Krasnikov
от Батьки чтоль не поможет, те танк надо, конечно разрешён но при соблюдении многих правил таких как к беременным женщинам не при менять ну как спец. средство, кстати в России скоро введут новые поправки к закону для самообороны ты и макарыч можеш таскать получи только разрешение на шокер не надо разрешение но есть типы шокеров как и газов которые только у спец. служб и милиции и военных за такой шокер иль газ мало не покажется в магазине спроси и посмотри что те подойдёт, по мне шокер так туфта полная травматика при умелом применении круче! Вот по поводу остановки милицией тут много разных нюансов но у Вас там круто я смотрю действуют и на нюансы им до лампочки: (