Образование за рубежом

Можете перевести этот текст?

Digisilm Pro OÜ ja Tallinna Loomaaed toovad koostöös kõikide vaatajateni üliharuldase amuuri leopardi kutsikate sünni. Eeldatavalt on selleni jäänud loetud päevad. Sündmus on seda enam tähelepanuvääriv, et need kaadrid on unikaalsed ka maailma mastaabis. Kommenteerib Tallinna Loomaaia direktor Mati Kaal: "Kui XX sajandi algul oli amuuri leopard Primorje lõunaosas üsna tavaline asukas, siis tänapäeval elab Venemaa, Hiina ja Põhja-Korea kokkupuutealal vaid ligi poolsada isendit. Amuuri leopard on tõenäoliselt ainuke suur kaslane, kelle puhul tuleks lähemas tulevikus kõne alla taasasustamine loodusesse, kasutades loomaaedades sündinud loomi. Lisaks kogutakse tehistingimustes informatsiooni loomade geneetilise ja füsioloogilise seisundi, käitumise ja sigimise kohta. Võimalus jälgida ja salvestada kottpimedas pesakambris toimuvat viib uurimistöö uuele tasemele ja on põnev ka kõigile loomahuvilistele. Unikaalseks teeb asja aga eelkõige see, et maailmas on väga vähe loomaaedu, kus amuuri leopard sigib ja esimene kord on nüüd võimalus seda protsessi ka infrapunakaamera abil jälgida." "Meil on äärmiselt hea meel, et saame selles unikaalses projektis kaasa lüüa ja oma tehnika ning oskusteabega inimesteni tuua midagi, mis tõesti väärib vaatamist. Ühtlasi olgu see ka heaks näiteks, mida tänapäevase digitaalse videovalve oskuslikul käsitlemisel ära saab teha, sest nii palju kui meie teame, ei ole varem midagi sarnast tehtud. Kaamera jääb üles vähemalt aastaks, et saaksime üheskoos kaasa elada kutsikate arengule. Omalt poolt kutsume kõiki Darlale pöialt hoidma ja loodame, et väikestest leopardipoistest saavad kuulsused igas maailma nurgas, kus on olemas internet.", kommenteeris Digisilma juhatuse liige Mario Puhk.
Tatjana Ukolova
Цифровой Eye Pro Ltd и в сотрудничестве с Таллиннский зоопарк принесет зрителям все крайне редко дальневосточного леопарда детенышей при рождении. Как ожидается, приведет в оставшиеся несколько дней. Событие тем более примечательно, что эти снимки являются уникальными для всего мира.

Директор Мати комментарии Вес Таллиннский зоопарк:
"Если в начале ХХ века, дальневосточный леопард был весьма распространен в южной части Приморья жителя, в настоящее время живет в России, Китае и Северной Корее в связи с только около полусотни людей.
Амурский леопард, вероятно, только крупные виды кошка, которая должна быть в ближайшем будущем реинтродукции в природу с помощью животных, родившихся в зоопарках. Кроме того, информация, собранная в неволе для генетических и физиологических условиях, поведения и размножения.
Способность контролировать и хранить сумку в темной камере гнездо текущих исследований приведет к новому уровню, и это является захватывающим для всех любителей животных. Но единственная вещь, в частности, что Есть очень мало зоопарков в мире, где дальневосточного леопарда sigib первый раз, и теперь в состоянии обрабатывать инфракрасную камеру для наблюдения. "

"Мы очень рады, что мы можем в этом уникальном проекте принять участие и ваши технологии и ноу-хау для людей, чтобы привнести что-то, что действительно стоит посмотреть. В то же время, будь то хороший пример того, что цифровое видео сегодняшние наблюдения умелое предстоит сделать, потому что, насколько наши мы знаем, ранее не что-то подобное сделать. камера будет оставаться, по крайней мере год, чтобы мы могли жить в развитии щенка. Со своей стороны, мы призываем пальцы все одно Darlale крест и надеемся, что маленькие мальчики леопарда являются знаменитостями в каждом уголке мира, где есть доступ в Интернет. ", прокомментировал член правления Марио Пухк цифровой глаз.
...смелый Мечтатель...
Лучший ответ
увы, не можем
это какой язык скажи? я скажу перевод