Блюда для торжества, праздника
что нужно покласти в пасхальний кошик?
А на каком-то одном языке не смогла написать?... Тролль-провокатор...

яйца положите, майонезом и зеленым луком украсите. ништяк будет. а, свечку еще и кулич воткнуть в середину корзинки
Екатерина Вергизова
Привет! Ты же не носишь корзинку... Даже не представляешь, что святят :))
Що покласти у великодній кошик?
На світле свято Христового Воскресіння прийнято збирати кошик з частуваннями і освячувати його в церкві. Що ж потрібно класти до кошика на Великдень?
Головні прикраси великоднього кошика - спеціальний хліб (паска чи куліч) та крашанки. Яйце здавна вважається символом зародження життя, а орнамент на писанці означає зашифроване побажання. Так, зображення на яйцях орнаментів у вигляді ялинки означають здоров'я і довголіття, дуб символізує силу, а квіти - жіночність і чистоту.
Крім крашанок, в кошику для освячення обов'язково повинен лежати святковий хліб - паска чи куліч. Пасхальний хліб повинен бути солодким, адже Пасха - це свято радості.
Обов'язково до паски та крашанок потрібно покласти продукти щоденного вжитку: м'ясо (ковбаса), молоко, соняшникова олія. Ця освячена їжа ставиться на стіл під час закінчення Великого посту. Не потрібно заповнювати кошик повністю, адже мета освячення продуктів не в демонстрації свого багатства. У великодньому кошику всього повинно бути в мінімальній кількості - по шматочку на кожного члена родини.
Дуже гарно і символічно виглядатиме в кошику засвічена свічка і кілька гілочок молодої зелені, як символів відродження життя і світлої душевної чистоти.
http://sdar.com.ua/content/shcho-poklasti-u-velikodnii-koshik