Детские сады

Украина. Базовый компонент. Помогите найти четкие определения. Список внутри.

Самосвідо́мість (англ. Self-consciousness, рос. Самосознание, нім. Selbstbewusstsein) — рефлекторна (відображувальна) свідомість, за допомогою якої его конкретно усвідомлює себе у своїх власних розумових діях і станах; самоусвідомлення. Самосвідомість є усвідомленням особою самої себе на відміну від інших - інших суб'єктів і світу взагалі.

Во́ля — свойство человека, в его способности сознательно управлять своей психикой и поступками. Проявляется в преодолении препятствий, возникающих на пути достижения сознательно поставленной цели. Положительные качества воли, проявления ее силы обеспечивают успешность деятельности. К волевым качествам часто относят мужество, настойчивость, решительность, самостоятельность, самообладание и другие. Понятие во́ля очень тесно связано с понятием свобода.

Воля — сознательное регулирование человеком своего поведения и деятельности, выраженное в умении преодолевать внешние и внутренние трудности при совершении целенаправленных действий и поступков.

САМОЗБЕРЕЖЕННЯ, -я, с. Прагнення зберегти своє життя, застерегти себе від загибелі.
САМОВИРАЖЕННЯ, -я, с. Дія за знач. самовиражатися.
САМОВИРАЖАТИСЯ, -аюся, -аєшся, недок. Розкривати своє "я", свою індивідуальність; виявляти (перев. у художній творчості, в художньому образі) свої думки, настрої, переконання.
Самопізнання починається з правильного ставлення до самого себе. Адекватна самооцінка залежить від виховання та самоусвідомлення. Правильне виховання має закласти в дитині принцип самооцінки, при якому виходять із власних недоліків і досягнень, а не порішюють себе з іншими людьми, оскільки в останньому випадку людина ніколи не зможе виробити об'єктивних критеріїв виміру своїх якостей. Якщо знайдеться хтось кращий, сильніший або Красивший, — цей момент буде джерелом заздрощів і сліпого наслідування, якщо ж кращих не знайдеться, — це буде приводом для гордості й самозамилування. Натомість кожна людина самодостатня й самоцінна незалежно від її особистих якостей, здібностей і досягнень.
Особливості самоставлення педагогів-початківців
http://eprints.zu.edu.ua/3284/
Айдониии) Айдони