Лингвистика

Переведите мне пожалуйста с русского на английский!

вот... Я Не фанатка вашей группы, но ваши песни мне просто нравятся, возможно я пишу английский с ошибками, но и по японский писать я тоже не могу, по нации я казашка...
I Not the lover of your group, but your songs simply are pleasant to me, probably I write English with errors, but also on Japanese write I too cannot, on the nation I the Kazakh woman...
Аня *
Лучший ответ
i'm not a fun of your band, but i like your songs a lot. It migth happen i'm writing with the mistaks in English, but i can't wtite Japanese eather. I'm from Kazahstan.
люди, зачем вы пользуетесь online-переводчиками и выдаёте эти "переводы" как свои?
but your songs simply like me - как песни могут кого-то любить или but your songs just like me - как они могут быть как вы?
о остальном вообще молчат надо!
My name is … (меня зовут ваше имя) I am from Kazakhstan(я из касахстана) . While I am not a fanatical fan of your group, I have to say I like your songs a lot. Sorry for my mistakes but my Japanese is worse. :-)
Кадыр Тагаев
i'm not a fun of your band, but i like your songs a lot. May be my English is bad, but i can't write Japenise eather. I'm Kazakh.
Или про казашку не надо?)
私が、お使いのグループfanatkaしないと同じように私の曲、私は英語を正しく書くためにも日本語を書くかもしれないが、私もできない、カザフスタン国で、私は

Повесели народ!
I Not fan your group, but your songs simply are pleasant to me, probably I write on English with errors, but also on Japanese write I too cannot, on the nation I the Kazakh woman...
Юра Алфимов
here... I am not fond of your group, but I like your songs, possibly I write English with mistakes, as for Japanese I cannot write also, on nation I am Kazakh....
COOL. Im from Kazahstan!!! всё
ух ты
here... I am not fanaticism of your group, but your songs simply like me, possibly I write English with errors, but also for Japanese to write I do not can also, on nation I am Kazakh...
дерзай )))
lo ...I do not fanatka your group, but your songs just like me, may I write English correctly, but also for Japanese writing, I also can not, on the Kazakh nation, I ...