Лингвистика

переведите с русского на украинский плиззз

процессоры будущего Компания Freescale представила тройку новых мобильных процессоров. среди них - модели Solo Duo и Quad соответственно с одним, двумя и четырьмя ядрами Cortext A9 частотой 1.2 ГГЦ отметим что четырех ядерные процессоры в мобильном мире - это настоявшая инновация. что же даст простым пользователям внедрение новейших технологий? новые процессоры призваны обеспечить воспроизведение full HD видео (1920 на 1080) пикселей, видео в формате 3D возможность съемки в формате 3D (если конечно на борту устройства окажется соотвецтвуюшя камера) а также наличии и поддержку порта HDMI 1.4 и USB осталось дождаться появления устройств на базе процессоров нового поколения
Через перекладач пропустили, ні?))) Самим сміятися не кортить?

Процесори майбутнього.
Компанія Freescale представила трійку нових мобільних процесорів. серед яких такі моделі, як Solo, Duo та Quad відповідно з одним, двома і чотирма ядрами Cortext A9, частотою 1.2 ГГц. Позначимо, що чотирьох-ядерні процесори в мобільному світі є справжньою інновацією. Що ж дасть простим користувачам впровадження новітніх технологій? Нові процесори повинні забезпечити програвання full HD відео (1920 на 1080) пікселів, відео у форматі 3D, можливість зйомки у форматі 3D (якщо, звичайно, на борту пристрою знайдеться відповідна камера) , так само наявність і підтримку порту HDMI 1.4 і USB. Залишилося дочекатися появлення пристроїв на базі процесорів нового покоління.
Манура Мереимбаева
Лучший ответ
процесори майбутнього Компанія Freescale представила трійку нових мобільних процесорів. серед них - моделі Solo Duo і Quad відповідно з одним, двома і чотирма ядрами Cortext A9 частотою 1.2 ГГц відзначимо що чотири ядерні процесори в мобільному міре - це наполягла інновація. що ж дасть простим користувачам впровадження новітніх технологій? нові процесори покликані забезпечити відтворення full HD відео (1920 на 1080) пікселів, відео у форматі 3D можливість зйомки в форматі 3D (якщо конічно на борту пристрою виявиться соотвецтвуюшя камера) а також наявність і підтримку порту HDMI 1.4 і USB залишилося дочекатися появи пристроїв на базі процесорів нового покоління
процесори майбутнього Компанія Freescale представила трійку нових мобільних процесорів. серед них - моделі Solo Duo і Quad відповідно з одним, двома і чотирма ядрами Cortext A9 частотою 1.2 ГГц відзначимо що чотири ядерні процесори в мобільному світі - це наполягла інновація. що ж дасть простим користувачам впровадження новітніх технологій? нові процесори покликані забезпечити відтворення full HD відео (1920 на 1080) пікселів, відео у форматі 3D можливість зйомки в форматі 3D (якщо звичайно на борту пристрою виявиться соотвецтвуюшя камера) а також наявність і підтримку порту HDMI 1.4 І USB залишилося дочекатися появи пристроїв на базі процесорів нового покоління
Будь ласка!