Лингвистика

переведите с песню английского

Schnuffel Bunny – Beep Beep I love you little bunny I want to be your honey I wish to tell you straight what's on my mind But I'm feeling like my tongue is tied I love you so But i don't know how to let you know Beep beep beep beep beep It just means my love is deep Baby dum dum dum dum dum Means my heart beats like a drum Got a tummy full of butterflies When I look into your eyes na na na.... My precious little baby You really drive me crazy I want to tell you why you should be mine But I'm mumbling 'cause I'm just too shy I love you so But I don't know how to let you know Beep beep beep beep beep It just means my love is deep Baby dum dum dum dum dum Means my heart beats like a drum Got a tummy full of butterflies When I look into your eyes My little cutie I'm totally in love with you I'm too shy to say a word But I hope you love me too na na na.... I love you so But i don't know how to let you know Beep beep beep beep beep It just means my love is deep Baby dum dum dum dum dum Means my heart beats like a drum Got a tummy full of butterflies When I look into your eyes And finally you know it Without you my life is incomplete Now i want to show the world My love for you is so deep Beep beep beep beep beep It just means my loe is deep Baby dum dum dum dum dum Means my heart beets like a drum Beep beep beep beep beep
Юля Осихалова
Зайчик Schnuffel Гудок Гудка

Я люблю Вас небольшой зайчика Я хочу быть вашим медом, который Я хочу сообщать Вам прямо что находится в своем уме Но Я чувствую подобно своему языку связан

Я люблю Вас так
Но я не знаю как сообщать

Гудок гудка гудка гудка Гудка, который Он просто означает что моя любовь является глубоким Младенцем dum dum dum dum dum Означает мои сердечные удары подобно барабану

Получите животик полный бабочек Когда Я смотрю в ваши глаза

н. о. н. о. н. о... .

Мой драгоценный небольшой младенец, которым Вы действительно управляете мной сумашедшим Я захотитесь сообщить Вам почему Вы должны быть шахта Но Я бормочу 'причину Я - просто слишком бросок

Я люблю Вас так
Но Я не знаю как сообщать

Мой небольшой cutie Я - полностью в любви с Вами Я - слишком бросок, чтобы сообщать слово Но Я надеюсь, что Вы полюбите меня тоже

н. о. н. о. н. о... .

Я люблю Вас так
Но я не знаю как сообщать

И наконец Вы знаете это Без Вам моей жизни неполное Теперь я захотитесь показать миру Мою любовь для Вас такое глубокое

Гудок гудка гудка гудка Гудка, который Он просто означает что мой loe - глубокий Младенец dum dum dum dum dum Означает мою сердечную свеклу подобно барабану

Гудок гудка гудка гудка Гудка
Ержан Иржанов
Лучший ответ
Принцесса В Кедах Моя солнечная свекла, без вам моей жизни неполное - как это романтично! Текст-то хоть читали?