Магия
Молитва
О Премилостивая Владычице! К Твоему заступлению ныне прибегаем, молений наших не презри, но милостиво услыши нас: жен, детей, матерей - и тяжким недугом пианства одержимых и того ради от матере своея, Церкве Христовы, и спасения отпадающих братии и сестер и сродник наших исцели. О Милостивая Мати Божия, коснися сердец их и скоро возстави от падений греховных, ко спасительному воздержанию приведи их. Умоли Сына Своего, Христа Бога нашего, да простит нам согрешения наша и не отвратит милости Своей от людей Своих, но да укрепит нас в трезвении и целомудрии.
Приими, Пресвятая Богородице, молитвы матерей, о чадех своих слезы проливающих, жен, о мужех своих рыдающих, чад, сирых и убогих, заблуждшими оставленных, и всех нас, к иконе Твоей припадающих. И да приидет сей вопль наш, молитвами Твоими, ко престолу Всевышняго. Покрый и соблюди нас от лукаваго ловления и всех козней вражиих, в страшный же час исхода нашего помози пройти непреткновенно воздушныя мытарства молитвами Твоими избави нас вечнаго осуждения, да покроет нас милость Божия в нескончаемыя веки веков. Аминь.
Кондак 13
О Премилостивая Мати Сладчайшаго Господа нашего Иисуса Христа! Нынешнее наше услыши моление и избави нас от всех недугов, душевных и телесных, наипаче же свободи страждущих недугом пианства рабов Твоих (имена их) , да не во зле погибнут, но да спасеннии Тобою, присно вопиют Богу: Аллилуиа.
Икос 12
Поюще Твоя чудеса и велию милость, людем, одержимым страстию пианства, явленныя, молим Тя, Владычице, спаси и помилуй, и настави нас на стезю праву, и не остави нас, покрова Твоего ищущих и зовущих Ти:
Радуйся, воздержанию от греха пианства всех подвизающая;
Радуйся, от пристрастия к вину росою милости Твоея свобождающая.
Радуйся, страждущих от тяжкаго греха пианства присное врачевание;
Радуйся, бедствующим в страстех скорая Помощнице.
Радуйся, малодушых дивное ободрение;
Радуйся, благодушных велия радосте.
Радуйся, Радуйся, гордых смиряющая;
Радуйся, смиренныя возвышающая и всем спасения желающая.
Радуйся, Владычице, Неупиваемая Чаша, духовную жажду нашу утоляющая.
как при помощи магии бросить пить
здесь больше не магия подойдет. а желание самого человека. и поддержка близких.
Алкогоизм поражает человека на трех уровнях: энергетическом, психологическом и физиологическом. И работать надо на всех трех уровнях одновременно. В противном случае у человека может быть нервный срыв, а дни закончатся в психуке....

Молитва
Кондак 13
Икос 12
Радуйся, малодушых дивное ободрение;
Радуйся, благодушных велия радосте.
Радуйся, Радуйся, гордых смиряющая;
оч легко-))) просто стать магом-)) настоящим -)))
Человек изучающий магию автоматически бросает пить и курить. Бывают исключения, но это значит немножко не тот путь.
"Бросить пить и курить это вообще плёвое дело, человек не отдаёт себе отчёта, что в любой момент он может выбросить из своей жизни всё что угодно"(д. Хуан. Кастанеда).
Это не столько с помощью магии, сколько с помощью мага.
Судя по аве, давно пора.
заговоры есть такие
церковь, жизнь в монастыре, это всё поможет вам, а точнее вашему мужу, стать сильнее духом, ибо только воля самого человека может изгнать из своей головы любую зависимость.
Бросить пить и курить легко говорить тем, кто на самом деле с такой проблемой не сталкивался. Это одна из самых трудных задач. Магия, конечно - сильная вещь, но без желания и поддержки - очень трудно. Но возможно. Смотря кто пьёт. Могу точно сказать, что в магии, особенно тут, на ответах вам никто не сможет помочь. Одним чтением заговоров и молитв ничего не получиться. Поездки к святым местам тоже. Зависимость снять не просто. Очень много влияющих факторов и причин.