Музыка

Чому слухати рок і важку музику погано?

Чому всі так проти року і важкої музики? Моя мама кожного разу наполягає на тому, щоб я перестала її слухати. Невже це так погано? Як на мене рок- це відчуття свободи)))))))))))
Hamkor2 Hamkor
Какая вам разница, У-фобы?

А тепер по суті: проти лише ті, хто не сприймає. І хоча я не люблю ці напрямки, є досить хороші виконавці. Варто віддати належне - це музика яку створюють.
Просто не варто голосно врубати і подовгу слухати) А так серед знайомих є розумні й талановиті люди, слухають блек метал. Всьо ОК !-)
Казбек Кемельбаев
Лучший ответ
слушай рок, не слушай маму!
Толян ???
Це у Вас юнацький максималізм...
Алекс Бразилия
я слухаю хард-рок, прог-рок, симфо-рок багато років і мені плювати на те, хто про це що скаже.
поняття рок музики в Україні дуже викривлено, а наші рок-групи це комерція для молоді. Набридла ця безтолкова попса з гітарами на 3 блатних акордах. Пора пропалити увесь цей непотріб олдскульним хардом, що я і хочу зробити зі своєю рок групою. Жорстке, жирне, неотесане звучання стилізоване під 1975 рік, power-chords, соляки - ось це справжній рок.
Kumiko Masaoka
Вас не настораживает, что все тут говорят по русски ?
я к примеру серб, но говорю как все на том языке, какой тут принят...
Красная Армия всех сильней.
Жека Скляр
у нас тут російською говорять, дівчина
Мудрецы, которые писали про русский
1. человек может не знать русского (на собственном опыте, ибо живу в Юкрайне) . к сожалению, хох... украинцы в глубинке и в заподных городах часто не слышан русского вообще. Уже давно две разные нации и два разных минталитета (из собственного опыта) , а фразы типа"тут все говорят на русском" ну так тут нигде не написано, что нужно говорить только на русском.
2. это открытая и, как мне показалось, несознательная дискриминация.
Я сам не украинец и не русский, но грызня в так сказать средних и бедных лоях вашего общества откровенно напрягает. Это как ели бы немци и поляки ругались по тем же причинам.
Слушай маму, она плохого не посоветует. )
Лилия $-@
ce aj ni9kum bokom ne pogano! Ce odun i3 etapiv stanovlenn9 osobustosti. Abo same mune,abo j 3akohaetes' u t9j na vse jutt9. Nas u mamu dvoe takuh,sestri moij 16, meni 26. I ni9kuh ni vid kogo narikan'!