Прочие юридические вопросы
алименты на содержание беременной жены требуют до развода,или после?
если беременность на большом сроке,как лучше сделать?
Статья 89 СК РФ. Обязанности супругов по взаимному содержанию
1. Супруги обязаны материально поддерживать друг друга.
2. В случае отказа от такой поддержки и отсутствия соглашения между супругами об уплате алиментов право требовать предоставления алиментов в судебном порядке от другого супруга, обладающего необходимыми для этого средствами, имеют:
жена в период беременности и в течение трех лет со дня рождения общего ребенка;
Развод ни причем. Алименты начисляются сдаты заявления об их уплате
Во время развода :))))
да хоть сейчас но они не платятся нет закона пока
Сімейний кодекс України:
Стаття 75. Право одного з подружжя на утримання
Право на утримання (аліменти) має той із подружжя, який є
непрацездатним, потребує матеріальної допомоги, за умови, що
другий із подружжя може надавати матеріальну допомогу.
Стаття 84. Право дружини на утримання під час вагітності та у
разі проживання з нею дитини
1. Дружина має право на утримання від чоловіка під час
вагітності.
4. Право на утримання вагітна дружина, а також дружина, з
якою проживає дитина, має незалежно від того, чи вона працює, та
незалежно від її матеріального становища, за умови, що чоловік
може надавати матеріальну допомогу.
5. Аліменти, присуджені дружині під час вагітності,
сплачуються після народження дитини без додаткового рішення суду.
6. Право на утримання вагітна дружина, а також дружина, з
якою проживає дитина, має і в разі розірвання шлюбу.
разі проживання з нею дитини
вагітності.
може надавати матеріальну допомогу.
Лилия Бержиминская
не понимаю украинский.звиняйте