Під курортологією розуміють медичну наукову дисципліну, що вивчає цілющі властивості природно-кліматичних і преформованих фізичних факторів, характер їхньої дії на організм людини, можливості їхнього використання для лікування і профілактики захворювань, а також із метою оздоровлення.
Головні розділи курортології: медична кліматологія і кліматотерапія; бальнеологія, бальнеотерапія та бальнеотехніка; грязелікування; організація, планування і будівництво курортів.
Курортологія використовує досягнення і методи суміжних наукових дисциплін: загальної кліматології, гідрогеології, фізіології, гігієни та інших наук.
Курортологія як наука базується на таких напрямках: кліматологія (геліологія, аерологія, таласологія), бальнеологія, дієтологія, кінезітерапія.
З.Ы. Можу скинути тобі на пошту невеликий документ, по курортології. Давай свiй e-mail
Домашние задания: Другие предметы
Назвіть та коротко охарактеризуйте наукові та прикладні дисципліни, що формують курортологію
Доктор Ъ
Спасибо,не нужно скидывать документ?
Доктор Ъ
darazakutko53@gmail.com
Ты заметила, что тут по русски пишут?
Ответим так :)
Resortology is a science that studies various aspects of using a resort environment for treatment, prevention, and relaxation of humans. It is formed from various scientific and applied disciplines such as:
Medicine - studies the laws of development and treatment of human diseases.
Physiology - studies the functioning of the human body.
Geography - studies various aspects of the natural environment, including climate, relief, soils, etc.
Sociology - studies society and human relationships.
Economics - studies markets, pricing, and resource allocation.
Psychology - studies the thinking, feelings, and behavior of humans.
Hotel and restaurant business - studies the organization and management of hotels and restaurants, as well as various aspects of customer service and service. This is an important discipline in resortology as it helps to develop strategies and tactics for attracting and retaining customers at resort facilities.