Психология
Если дать волю своей любви и чувствам что может случиться??)
Случится-счастье)
Озер Оксана
привет))))

санаторий

Скобки начнут размножаться.
ничего плохого))
свадьба
Ой это вообще, я даже не знаю... мне кажется во мне таится страшная сила, которая просто не может найти поле деятельности для своей реализации.
1 Моисей же бяше пасый овцы иофора тестя своего, священника мадиамска: и гнаше овцы в пустыню, и прииде в гору божию хорив.
2 явися же ему ангел господень в пламени огненне из купины: и видит, яко купина горит огнем, купина же не сгараше.
3 Рече же моисей: мимошед увижду видение великое сие, яко не сгарает купина.
4 егда же виде господь, яко приступает видети, воззва его господь из купины, глаголя: моисее, моисее. он же рече: что есть, господи?
5 он же рече: не приближайся семо: изуй сапоги от ног твоих: место бо, на немже ты стоиши, земля свята есть.
6 И рече ему: аз есмь бог отца твоего, бог авраамов и бог исааков и бог иаковль. отврати же моисей лице свое: благоговеяше бо воззрети пред бога.
7 Рече же господь к моисею: видя видех озлобление людий моих, иже во египте, и вопль ихъ услышах от дел приставников: уведехъ бо болезнь их,
8 и снидох изъяти их от руку егвпетску, и извести я из земли тоя, и ввести ихъ в землю благу и многу, в землю кипящую млекомъ и медом, в место хананейско и хеттейско, и аморрейско и ферезейско, и гергесейско и евейско и иевусейско:
9 и се, ныне вопль сынов израилевых прииде ко мне, и аз видех тугу, еюже египтяне стужают им:
10 и ныне гряди, да послю тя к фараону царю египетскому, и изведеши люди моя, сыны израилевы из земли египетския.
11 И рече моисей к богу: кто есмь аз, яко да пойду к фараону царю египетскому, и яко да изведу сыны израилевы от земли египетския?
12 Рече же бог к моисею, глаголя: яко буду съ тобою: и сие тебе знамение, яко аз тя посылаю: внегда извести тебе люди моя изъ египта, и помолитеся богу в горе сей.
13 И рече моисей к богу: се, аз пойду къ сыном израилевым и реку к ним: бог отецъ наших посла мя к вам: и аще вопросят мя, что имя ему, что реку к нимъ?
14 И рече бог к моисею, глаголя: аз есмь [сый]. И рече: тако речеши сыном израилевым: [сый] посла мя к вам.
15 И рече бог паки к моисею: тако речеши сыном израилевым: господь бог отец наших, бог авраамов и бог исааков и бог иаковль, посла мя к вам: сие мое есть имя вечное и память родов родом:
16 пришед убо собери старцы сынов израилевыхъ и рцы к ним: господь бог отец наших явися мне, бог авраамов и бог исааков и богъ иаковль, глаголя: присещением присетих вас, и елика случишася вам во египте:
17 и рече: изведу вас от озлобления египетскаго в землю хананейску и хеттейску, и аморрейску и ферезейску, и гергесейску и евейску и иевусейску, в землю кипящую млеком и медом:
18 и послушают гласа твоего, и внидеши ты и старейшины израилевы к фараону царю египетскому, и речеши к нему: господь бог еврейский воззва нас: да пойдем убо путем трех дний въ пустыню, да пожрем господу богу нашему:
19 аз же вем, яко не отпустит вас фараонъ царь египетский пойти, аще не рукою крепкою:
20 и простер руку мою, поражу египтяны всеми чудесы моими, яже сотворю в них: и по сихъ отпустит вы,
21 и дам благодать людем сим пред егвптяны: егда же пойдете, не отидете тщи:
22 но да испросит жена от соседы и подруги своея сосуды сребряны и златы, и ризы: и украсите сыны ваша и дщери ваша, и оберите египтян.
Улетят навсегда как в песне Никиты