Здравствуйте всем !
Хочу вот сдать в наём комнату в малосемейном общежитии.
Какие обязательные пункты надо предусмотреть в договоре для того, чтобы:
1. Люди оказались нормальными плательщиками, а не кидалами на деньги.
2. Не наркоторговцами.
3. Соблюдающими чистоту, порядок и не создающими шума для соседей.
4. Проживали непосредственно те, кто заключал договор, а не граждане Вьетнама.
Имею ли я по закону право потребовать от потенциальных арендаторов справки с места работы по форме скажем 2-НДФЛ? Банки ведь требуют 2-НДФЛ на получение кредита !
Как прописать в договоре то, что я имею право в любой момент расторгнуть договор при нарушении условий проживающими ?
Есть ли в Интернете какие-то базы по "злостным" неплательщикам, стоящих на учете у судебных приставов? Или сама служба приставов может за 100 - 200 руб. дать справку по конкретному человеку ?
Что ещё надо заранее предусмотреть ?
Какие ещё могут быть "подводные" камни ?
Недвижимость, ипотека
Помогите составить договор на сдачу в наём комнаты в м/с общежитии. Куча вопросов !
1- письменный договор не является гарантом порядочности сторон... .
2-наймите адвоката.... так будет проще... .
3-прежде чем требовать справку 2-НДФЛ- приготовьте справку НД и ПНД....
невозможного хотите
при любом договоре вообще можете лишиться жилплощади...
Сам распечатываешь договор в котором по сути съёмщики не имеют никаких прав за исключением вовремя вносить плату и т. д. по сути которого ты можешь их вышвырнуть в любой момент за любой косяк, я когда сдавал, они мне договор дали я сказал что он не соответствует положению и предоставил любезно свой, заполнили, оказались порядочными съёмщиками живут до сих пор.
Договір оренди житла
М. Київ ___ ________ 2009 р.
ОРЕНДОДАВЕЦЬ – гр. ________________________________________, __________________________який зареєстрований по вул. ______________
__________________________________________________________________________________________________________________, з однієї сторони, та
ОРЕНДАР – гр. _____________________________________________ _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________, з другої сторони,
Керуючись нормами діючого законодавства України Цивільного Кодексу України, уклалий цей Договір про наведене нижче:
1.Предмет Договору.
1.1Орендодавець передає, а Орендар приймає у платне користування Майно на умовах, що зазначені в цьому Договорі, для проживання сім’ї.
1.2Майно, що перекладається за цим Договором складається з __-х кімнатної квартири площею ___/ ___ / ____ кв. м. , розташована за адресою: м. Київ, вул. ______________________________.
1.3Стан квартири - _________________________________________________
2.Належний титул володіння.
2.1. Орендодавець гарантує, що зазначене Майно дійсно належить йому на праві власності і до цього часу не відчужене ніяким способом, не здане в оренду іншим особам і є вільним від будь-яких обтяжень.
2.2. Право власності підтверджується _________________________________ _______________________________________________________________
3.Орендна плата
3.1. Орендар зобов’язується сплачувати наступні платежі:
- найману плату у сумі ___________________________________________
- компенсує витрати за спожиті по лічильникам комунальні послуги (за електоенергію, телефон, ___________________________________, тощо) .
3.2. При укладанні цього договору внесена авансова сума у розмірі ________________________________________________________________
3.3. Оренда платня сплачується щомісяця до ___________числа.
При вселенні Орендар вносить плату за перший місяць _____________ грн та за
3.4. Показники лічильників ____________ _____________ ______________
4.Обов’язки Орендара.
4.1. Орендар зобов’язанний користуватися Майном відповідно до його призначенням для проживання його сім’ї.
4.2. Без згоди Орендодавця не проводити дії, що можуть вплинути на погіршення якості Майна.
4.3. За власні кошти відшкодовувати шкоду завдану Майну, за виключенням змін, пов’язаних з нормальним зносом речей.
5. Обов’язки Орендодавця:
5.1. Не чинити перешкод у користуванні Орендарем найманим Майном.
5.2. Передати Орендару Майно, документи для сплати компослуг.
6. Строк найму:
6.1. Цей Договір складений на ___________________________ місяців і дійсний до _______________________________________________________________ з можливістю його пролонгації.
6.2. Орендар може відмовитися від цього Договору в будь-який час, попередивши про це другу сторону за один місяць. При цьому авансові платежі не повертаються.
6.3. Взаємовідносини сторін, що не врегульовані цим Договором, регулюються українським правом.
6.4. Цей договір складено у 2ох примірниках: по одному для кожної із сторін.
6.5. Додатковий список речей, що розташовані у квартирі:
ОРЕНДОДАВЕЦЬОРЕНДАР
М. Київ ___ ________ 2009 р.
1.Предмет Договору.
2.Належний титул володіння.
3.Орендна плата
4.Обов’язки Орендара.
5. Обов’язки Орендодавця:
6. Строк найму:
ОРЕНДОДАВЕЦЬОРЕНДАР
Учтите коммуналку в цене договора.
Вы что то сильно заморочились.. . Если вам необходимо что бы не были граждане вьетнама - напишите "договор заключается лично", если не хотите что бы кинули на деньги - впишите что в перёд плата за 2 месяца - это обычная практика кстати. Никакую справку вы потребовать не в праве, а какие-то базы по "злостным" неплательщикам - закрытая информация. А наркогорговцы это отдельная песня, вы никогда этого не поймёте...
Не состовляйте договор..
В таком случае лучше не составлять договор самим. . доверьтесь профессионалам.. . гарантом порядочности не является ни что. все возможные ситуации лучше предусмотреть в договоре. справку требовать бесполезно.. . вы в любом случае не сможете проверить ее подлинность.
В Консультанте + есть ответы на даную тему.
как помочь то?