ПМЖ и недвижимость за рубежом

Украинская диаспора во Франции?

Где можно найти информацию о данной диаспоре? Ищу в интернете, но кроме колличества проживающих там украинцев ничего не нахожу.. Помогите пожалуйста..
Значит, такой диаспоры просто нет. Люди есть, а диаспоры нет. Такое тоже может быть. Вот посмотрите русский сай эмигрантов во Франции :http://www.russianparis.com/
Кристина Зеленова
Лучший ответ
а ее там нет, сплоченная есть армянская, чеченская, азербайджанская, а вот славянских нема, такой менталитет
Эмигранты... В канаду.
Да, во Франции очень много украинцев, достаточно мощная диаспора ,
Много хохлушек, приехавших работать и замуж, много нелегалов, много тех, кто сдавался... .
В Париже Украинская Церковь на бульваре Сен-Жермен, все они там встречаются.... Действительно много информации можете найти на сайте infrance ru
Kazawka Dulato4Ka
За неофіційною статистикою, у Франції мешкає близько 40 тис. громадян українського походження. Переважну більшість з них становлять нащадки трудових і політичних емігрантів, переміщених осіб.

Брошура-путівник по українським організаціям у Франції: Brochure_1.pdf

Першими відомими вихідцями з українських земель, які оселилися у Франції, можна вважати дочку київського князя Ярослава Мудрого - Анну Ярославну, яка у 1051 р. вийшла заміж за французького короля Генріха І, та її почет.

Основні хвилі української еміграції до Франції припали на період після І та ІІ світових війн.

Перша українська організація у Франції виникла у 1908 р. під назвою "Гурток українців у Парижі". З 1929 р. в Парижі діяла організація українських націоналістів мельниківського напрямку, яка була створена одночасно із заснуванням ОУН. З 1933 р. і донині в Парижі виходить газета "Українське слово".

На сьогодні у Франції існує низка українських громадсько-політичних організацій, які у 1997 р. об’єдналися у Репрезентативний комітет української громади у Франції. Комітет, до якого увійшли зокрема «Об’єднання українців у Франції», «Об'єднання французів українського походження», «Спілка українок у Франції», «Товариство колишніх воїнів Армії УНР», «Спілка української молоді», «Спілка українських студентів», практично координує все громадське та культурне життя українців у Франції. Головою Комітету у 2015 р. було обрано Тараса Горішного.

З 1951 р. у містечку Сарсель поблизу Парижа знаходиться Європейське відділення Наукового Товариства ім. Т. Шевченка. Тут була зосереджена робота над виданням «Енциклопедії українознавства». НТШ має великий архів і бібліотеку, яка налічує 25 тис. томів. Головою НТШ є професор Вільного українського університету у Мюнхені Володимир Косик. Українська бібліотека ім. Симона Петлюри існує в Парижі з 1929 р. В її фондах збереглися книги, документи, архіви ХХ ст., зокрема, ті, що стосуються української держави 1917-1921 рр. Директор бібліотеки – Ярослава Йосипишин.

Українська ідентичність підтримується завдяки роботі українських суботніх шкіл. Дві з них проводять навчання в Парижі, 1 – у Страсбурзі. У 2005 р. Культурно-інформаційний центр Посольства прийняв під свій дах Українську школу мистецтв, яка за погодженням Міносвіти України надає освітні послуги за програмою Української міжнародної школи.

У Національному інституті східних мов і цивілізацій Паризької Сорбони є кафедра української мови. Завідувач – Ірина Дмитришин. У липні 2015 р. між зазначеним Інститутом та Києво-Могилянською академією була підписана угода про співпрацю.

Серед українських художніх колективів у Франції найбільш популярним і активним є хор собору Святого Володимира (м. Париж, диригент Леся Микитин).