Закуски и салаты
Посоветуйте рецепт вкусных куриных рулетиков с начинкой. Спасибо!!!
А я готовлю с грудинкой и сыром. Рецепт на сайте Кухиница. Очень ароматные и вкусные получились)
все от начинки и зависит я делаю грибы+сыр и закручиваю рулетики беконом
Попробуйте сделать рулетики с сухофруктами - чернослив, курага и изюм. Куринные грудки хорошо отбить, добавить пряности, положить начинку, свернуть, на противень и в духовку. Блюдо подается холодным.
Вам знадобиться:
2 штуки курячого філе
100 г твердого сиру
8 скибочок грудинки (бекону)
50 г вершків
2 ст. ложки кетчупу
олія для змащування сковороди
сіль, перець
помідори, огірок
зелень
Спосіб приготування:
Промийте куряче філе і обріжте зайвий жир.
Розріжте філе уподовж на тонкі скибочки. Ніж повинен бути достатньо гострим.
Накрийте скибочки харчовою плівкою і відбийте їх.
Якщо сир і бекон не дуже солоні, посипте м’ясо сіллю. Поперчіть.
Сир натріть на крупній тертці.
На кожен шматочок курячого філе покладіть трохи натертого сиру.
Загорніть сир в м’ясо.
Потім загорніть м’ясо в бекон і заколіть зубочисткою.
Змастіть сковороду маслом і покладіть в неї рулетики. Обсмажте з усіх боків по 4-5 хвилин.
Для приготування соусу дрібно наріжте 2 скибочки бекону і обсмажте декілька хвилин на сковороді.
Додайте кетчуп і вершки і тушкуйте до загусання соусу.
Приберіть зубочистки, викладіть рулетики на тарілку і полийте соусом.
Гарнір може бути з овочів або зеленого салату.
2 штуки курячого філе
100 г твердого сиру
8 скибочок грудинки (бекону)
50 г вершків
2 ст. ложки кетчупу
олія для змащування сковороди
сіль, перець
помідори, огірок
зелень
Спосіб приготування:
Сир натріть на крупній тертці.
Загорніть сир в м’ясо.