Общество

Россия оставляет за собой право вмешаться при новых провокациях Украины. а состряпать провокацию как два пальца ...

Наближається той час, коли всіх таких, проплачених і подкуплених старих бандерівських гнид, видалять на довго на нари і тоді вже не здригнеться рука справжнього
українського патріота зничтожити лже-журналюг, тупорилих модераторів і їм подібних бандерівських ублюдків, БЕРЕЖІТЬСЯ, БиДЛи!!! НЕГАЙНО СУДИТИ ДО ВИЩОЇ МІРИ ПОКАРАННЯ,
ЯКІ НЕЗАКОННО ВЧИНИЛИ ФАШИСТСЬКО-БАНДИТСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕРЕВОРОТ В УКРАЇНІ ТАКИХ НЕЛЮДІВ, ЯК ВАЛЬЦМАН-ПОРОШЕНКО, КОЛОМОЙСЬКИЙ, ТАРУТА, БАКАЇ-ЯЦЕНЮК, ФРОТМАН-ТЯГНИБОК,
ЕДІСОН-КЛИЧКО, КУЖЕЛЬ, ФАРІОН, ПРИМКНУВШИЙ ДО НИХ ФАШИСТ ЯРОШ З ПОСЛЕДИШАМИ (відео) в посиланнях: http://novosti-n.mk.ua/news/read/65339.html
http://www.youtube.com/watch?v=pRrwUdnkRes, А ТАК САМо Пашинський, Бондаренко, МИХАЛЬЧИШИН, МІРОШНИЧЕНКО, МОХНИК, ІЛЛЄНКО, СИЧ, ТУРЧИНОВ, СОБОЛЄВ, КОЖЕМ'ЯКІН, ПАРУБІЙ,
КИРИЛЕНКО, ЯВОРІВСЬКИЙ, КЕНЗЬОР, ЛЯШКО, як дураковаті, екзальтовані, істеричні та гомінкі клушки, стрибаючиї з партії в партію тушки: ГЕРАЩЕНКО, БОГОСЛОВСЬКА, ОРОБЕЦЬ,
СЕХ І ПОДІБНІ та інших -"любих друзів"клуба НБН в "NB news-независимое бюро новостей", з бидлами-адміністраторами сайтів, підгодованих і підкуплених халуїв Заходу,
ЄС і США для ціх ЗМІ, несправедливо видаляють і безцеремонтно блокують правду чесних, порядних, залишая тільки фашистсько-бандерівськи, унітазівськи незаслужені образи
та брехливі заклики -"Новости политики в России и в мире", "Наш век", "МедиаПорт", "Цензор. НЕТ. -УНІАН", "NB news - Независимое бюро новостей", "Финам FM", "Gazeta ua",
"Вечерние вести (г. Киев) ", "УНН", "МИНПРОМ", "Зеркало недели" і подібних зборищ всякої розгнузданої, несправедливої фашистсько-бандеровської брехливої нечисті і всякого
унітазівського зброду. ПРОЦВІТАННЯ І БЛАГОПОЛУЧЧА УКРАЇНІ ТА УСІМ ПАТРІОТАМ !!!СМЕРТЬ ФАШИСТСЬКИМ БАНДЕРІВЦЯМ! ХАЙ ЖИВЕ ВІЛЬНА УКРАЇНА ВІД БАНДЕРОВСЬКОЙ МЕРЗОТИ !
ПРОЦВІТАННЯ І БЛАГОПОЛУЧЧЯ УКРАЇНІ І ВСІМ ПАТРІОТАМ!! !РОСІЯ І УКРАЇНА-МИТНИЙ СОЮЗ!!!
..
. .
Лучший ответ
И чо? Ток идиот подумает, что если он завалит погранца РФ, или типа того, то РФ начнет войну против Укропии? РФ война даром не нужна.