Общество
Как можно охарактеризовать народ, который ставит памятники палачам и убийцам, а в честь маньяков называет улицы?
совки
Бандеры
Американо-фашисты всю нашу историю в грязь втоптали. Это не значит что она стала такой какой они ее представляют всему миру
ПАДЛЫ.
Как назвать человека, который не изучает историю как она есть, а как флюгер на ветру зомбируется очередной властью?
а не возникает мыслей оставить этот народ в покое и заняться домашними делами?
Виталий Шарков
Бабе своей советуй, как минет делать.
Останні події на перемовнах "Нормандської четвірки" показали, що Порошенко - крутий, мов двопудова чавунна гиря, мужик. Настільки увіткнути і Путіну, і Меркель, І Оланду - це треба зуміти. Зацініть красу гри. Порох гучно заявив, що альтернативи "Мінську" немає і що він усіма чотирма "за". От тільки... Хай спочатку ВВХ Дебальцеве віддасть. Як тільки віддасть - так ми зараз усі рекомандації-побажання-вимоги панів Оланд і Меркель почнемо виконувати. Напевне, пані Меркель аж посіріла. Вона так старалася вмовити Порошенка піти хоча б на якісь формальні поступки. "Пьотр Алєксєєвіч, ну хоть від зделайтє..."
Пьотр Алєксєєвіч зделав фігуру з трьох пальців. А сказати і заперечити ні Меркель ні Оленд нашому Петру Олексійовичу не можуть. Бо той розгортає перед ними мапу, де позначено лінію розмежування станом на 2014 рік і питає солоденьким таким, як молочна шоколадка "Альонушка", голосом: "Пані Ангела, Ваш підпис? Пане Франсуа, Ваш підпис? Це домовленості в межах "Мінська", відтак поки ми не вийдемо на першу і головну позиію - від чого танцювали у стольному граді Білорусі два роки тому, розмови про все інше - пустопорожні балачки".Оланд і Меркель не можуть наполягати на перегляді ними ж самими підписаних паперів, інакше виглядатимуть на увесь світ особами, які цінують угоди так само, як і ВВХ. І не можуть змусити ВВХ віддати Дебальеве. У шахах найкрасивіший - це "спертий" мат. Ото він і є.Найсмішніше - це те, що ВВХ не може віддати Дебальцеве, якби навіть хотів. Бо його "ватани" не зрозуміють як це так - віддати щедро политі кровушкою 4 тисяч "ватанів" та "ихтамнету" шмат землі. "Вах, за шо мі ваєвалі? За шо кіров лілі?!" - схопиться за іменний кінджал Рамзан Ахматович. А якщо він не схопится - схопляться його вайнахи аби відрізати голову Рамзану Ахматовичу за те, що той не відрізав голову Владіміру Владіміровічу. А ви таки бачили морду ліца ВВХ? Бачили, як воно, трусячись, белькотало про згоду віддати Дебальеве під контроль ОБСЄ? Це воно звук тертя кинджалу об точильний камінь чуло.
А обличчя Порошенка бачили? Бачили його задоволене, немов він щойно утоптав цілий тортик "Золотий ключик", обличчя?
Бо поки у Дебальцевому не відновиться українська влада - українська, а не ОБСЄ - далі не крокуватимемо. Бо зрозуміло, що обіцянка ВВХ так і залишиться черговою обіцянкою, а відтак ВВХ вчергове виглядатиме гнилим брехуном. А якщо ОБСЄ таки передасть Дебальцеве законним власникам (це якщо його ще туди ВВХ пустить, у те Дебальцеве, що виглядає казкою Сашка Лірника про Івасика Телесика), то знайдеться ще кілька кроків - там не лише Дебальцеве на карті...
А ще у нас немає більшості у парламенті аби прийняти ті закони про вибори на Донбасі. А у нас - демократія. Ну, не хочуть кляті депутати голосувати! Приїздіть, пані Ангела і самі їх умовляйте, бо Петро Олексійович вже задовбався... Отож, результат цікавий: домовилися продовжувати домовлятися.
А у той час...
А у той час оголошено, що в наступному році в Росії скорочується фінансування медицини. Не на 5 або 10 - одразу на 33%.
І армії не додадуть цілих 6%.
Бачили ганебний рейд грізного авіаносця "Адмірал Кузнецов" до сирійських берегів? У супроводі 6 буксирів? Адмірал Кузнецов у своїй могилі на Новодевічому цвинтарі плаче і скрегоче зубами... Така, малята, у нас, теє... Геостратегія.
А наші доморощені диванні талейрани і кухонні бісмарки; наші милі, але дурні, мов пробка, "геополітичні експерди" та фельдмаршали з петеушною освітою лише "зраду" побачили. Україну до виборів в ДНР-ЛНР змушують...
Заморяться цукрову пудру з-під штіблетів Петра Олексійовича ковтати
А у той час...
І армії не додадуть цілих 6%.
Власти без крови не бывает. И в истории любого народа можно найти подобные страницы истории. Например Кромвель залил кровью чуть ли не всю Британию. Но "благодарные" британцы поставили ему памятники. И не сносят их как "благодарные" славяне. Так что лучше почаще смотри в зеркало...
Нехорошо так отзываться о великих правителях Иване и Петре.

Хохлы
...рабы и потомки рабов.
памятники устанавливают себе подобным.
москали и хохлы