Общество

Кому выгодна деградация населения от инета?

масонам.
Алина Кустова
Лучший ответ
Омэрыканцам
Данара Алиева
Пекарному производству и кондитерским синдикатам.
Камилла Максутова И это смешно что ли
Деградируют только те, кто склонен к деградации. Остальным интернет помогает эффективнее работать, анализировать разнообразную информацию, удалённо работать и учиться.
Камилла Максутова Посмотрите что тут происходит и поймете
Ну вот этим .
Списки сотрудников украинских ССО и ЦИПСо.
СПЕЦОПЕРАЦИЯ 22 апреля 2022, 11:01
СПИСКИ ЛИЧНОГО СОСТАВА ССО ВСУ

А0987

командир військової частини А0987 генерал-майор Григорій ГАЛАГАН

начальника штабу – заступник командира військової частини А0987

бригадный генерал Александр Сергеевич ТРЕПАК;

Начальник управління ІПсО — заступник командира військової частини А0987

полковник Стельмах Сергій Анатолійович, начальник відділувійськовоїчастини А0987;

підполковник Пономаренко В’ячеслав Анатолійович, помічник командира військової частини А0987;

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління планування підготовки штабу військової частини Артем ЛАРІОНОВ

Начальник управління планування підготовки штабу військової частини А0987 полковник Олексій КУЗЬМІНОВ

Начальник групи забезпечення підготовки управління підготовки штабу військової частини А0987 підполковник В’ячеслав ЖУРИЛО

Помічник командира частини з фінансово-економічноїроботи — начальник фінансово-економічної служби полковник Сергій ГОЛОВАЧ;

Помічник командира частини з фінансово-економічної роботи – начальник фінансово-економічного управління військової частини А0987 полковник Ю. Кравчук

Майор Юрич Александр Анатольевич

підполковник Сергій Мошко 096-58-38-774

підполковник Поліщук С.С.,

солдат Мєднікова Н.І.,

підполковник Лаврусь В.В;

А2077 (3 опСпН)

Командир військової частини А2077 полковник М.Л.КРАСОТІН

заступник командира військової частини підполковник С.М.ВАСЬКІВСЬКИЙ,

підполковник Бурдейний К.О.,

підполковник Митрофанов I.Л.,

Начальник відділення персоналу майор Богаченко В.Л.

Начальник служби повітрянодесантної техніки майор ДУДКА О.О.

Помічник НШ загону спеціального радіозв’язку капітан ФЕДОРОВ А.О.;

Помічник командира частини з ФЕР — начальник ФЕС ст. л-т К.В.НАСИПАЙКО

Керівник бухгалтерської служби старший сержант Оксана М. ПІДКОВА; т.м. 050-577-18-22

Начальник адміністративної групи ст. лейтенант Поляков А.В.

Начальник речової служби ст. лейтенант Скорова Т.Ю.

Начальник Автомобільної служби майор Сидяка О.С.

Начальник юридичної групи капітан Яковлєв А.О.

Начальник ОДТ Таран Ю.М.

Начальник відділу логістики майор Пантюхін А.В.

Начальник информационно-аналитической группы штаба войсковой части старший лейтенант Хабардина О.Д.;

Штаб-сержант 3 категории секции подготовки отделения подготовки штаба штаб-сержант Перепадя В.В.;

Контролер комендантской группы штаба старший солдат Тарасенко О.М.;

швея роты обеспечения старший солдат Кожемякина Л.В.;

майор Брянчиков М.Ю.

майор СКИТИБА Д.В.

майор С.В. ФРАНЦІШКЕВИЧ

старшина ЦЗ загону СРЗ прапорщик КАРАНДУКОВ О.В.,

бухгалтер працівник Збройних Сил України І.С. ЯНОВСЬКА;

ТВО начальника відділення підготовки штабу лейтенант І. ВОЛОШИНОВ;

Капитан Мережко

КРАМАРЕНКО В.А. (75)22-316

солдат Волшебна Т.В.;

старший солдат Іванський В.В.;

солдат Гориславець Д.В.;

солдат Яхимович В.В.;

солдат Нефьодов Д.Ю.;

мол.сержант Азаренко В.В.;

старший солдат Мартиненко О.В;

капітан Захаров І.В.;

ст. сержант Приставкін О.В.;

лейтенант Кінша О.В.;
И так далее .
Нужен полный список ???
Может свою фамилию найдёте !
Nurzida Kalbaeva
Деградация населения? А что будет, если население окажется не деградированным? Я имею ввиду, что ты задаёшь вопрос, который не выгоден тебе самому...
Роман Леонов
Камилла Максутова Я не настолько властен
чего..
от ТВ деградация