один із режимів Ворд дозволяє працювати із структурою документу, у згаданий режим можна перейти через меню Вигляд\структура або за допомогою кнопок у нижній лівій частині вікна (інші режими: звичайний, розмітки сторінки, веб-документу) .
у режимі структури активізується панель інструментів Структура та не вдображаються деякі елементи оформлення та обєкти, розташовані поза текстом.
основне призначення режиму структури - сприяти створенню структурованих документів, тобто документів, у яких чітко видно заголовки та підзаголовки. з цією метою на панелі Структура присутні випадаючий список, який дозволяє відображати на екрані лише заголовки найвищого рівня, або ж кількох рівнів; інший елемент цієї панелі дає змогу легко змінювати рівень абзацу (іншим чином це можна зробити через Формат\абзац\рівень) .
Знаки + та - біля тексту дозволяють розгорнути та згорнути вкладені заголовки нижчого рівня.
також панель структура дозволяє створювати головний документ та вставляти у нього вкладені, що може бути корисним при роботі багатьох людей над одним документом.
Программное обеспечение
"Офісне програмне забезпесення". Охарактеризувати можливості роботи зі структурою документа в MS WORD.
Бендеровец?
я не очень понял вопрос так как не очень понимаю украинский/белорусский и другие СНГ-языки, но могу только сказать что OpenOffice*Org ( ru*openoffice*org - вместо * надо поставить точки) решит многие проблемы ))) бесплатная альтернатива MS- Office, поддерживает все существующие форматы текстовых процессоров (работающих под Windows, Linux, MacOS, Солярис и прочее) , имеет примерно такой же интерфейс как и MS-Office 2003/XP и главное оно БЕСПЛАТНОЕ ))) распространяется бесплатно и безвозмездно ) не надо парится за кряки, кейгены, серийные номер, трояны и прочую чушь как с майкрософтами )))