сама ніколи про таке не чула. Це мабуть щось із Закарпатських обрядів. але в інтернеті таке пишуть:
Відбувається перезва. Нареченому і нареченій дають на тарілці чотири чарки .Старший боярин наповнює чарки нареченого, а старша дружка – нареченої. Молоді частують батька, матір, а та бажає довгого віку і щастя без ліку і перев’язує їх кусками тканини. Наречені частують хрещених батьків молодої, а потім родичів та всіх інших гостей. Молодим дарують кожному окремо. Якщо це матерія чи рушники, то ними перев’язують, а інші речі та гроші кладуть на блюда. Коли обійшли всіх гостей, молоді тричі кланяються і кажуть: ”Спасибі, що ви прийшли, нас привітали і подарували. ” А потім мати: “Спасибі родичі і сусіди, що ви прийшли і подарували моїм дітям. Дай вам, боже, здоров я, а молодим жити дружно і нас не забувати. ” Перераховують кількість подарованого, якщо число непарне, то старший боярин повинен щось добавити до пари. Подароване забирає свашка і везе з поїздом до нареченого.
Після перезви все весілля кричить “Гірко”, і молоді цілуються.
Свадьба, венчание, брак
Перезва на весіллі. Що така перезва на весіллі? Яка її роль на весіллі і як це відбувається.
шось нэ зрозумиэм- кажется так
О божееее.... язык сломаешь! Муж даже не понял что написано! а он гражданин украины
не хочу обидеть, но это русскоязычный сайт, тут многие Вас могут не понять.
Это старинный обряд, когда после свадьбы на следующий день с музыкой и песнями ходят по селу.