ІШ
Іван Шевчук

В мене є повідомлення але чомусь не показує його.це ти написала ? просто подумаєш що я не хочу відповісти?

Ответы
* Алёнушка *

))) я.!

ІШ
Іван Шевчук

то може ще раз напишеш бо я не знаю суті)

* Алёнушка *

что именно,

ІШ
Іван Шевчук

останнє повідомлення після того як я написав про пошук роботи

* Алёнушка *

а ничего дальше не было.)

ІШ
Іван Шевчук

тоді зрозуміло. бо в мене пише що є повідомлення але коли заходжу пише що немає. от я і подумав що млже ти мені відповіла бо я особливо довго на цьому сайті довго не спілкуюсь не дуже зручно

* Алёнушка *

бывает сайт тупит немного..не обращай внимание.) спасибо за беседу милую..увидимся пока-пока.)

ІШ
Іван Шевчук

Бувай . було цікаво поспілкуватись. якщо буде бажання можемо продовжити.