Ерика Джумурат

Уявіть собі що ви працюєте електриком у лікарні а ваша дружина в цій же лікарі виконує обовязки медсестри. в одному з приміщень лікарні де в цей час знаходиться хірург зі світовим імям і моя дружина починається пожежа. У вас є можливість врятувати одного з них.Кого я повине рятувати?

Ответы
Валерий Носков

По разуму - хирурга, по сердцу - жену.

Ерика Джумурат

Садитесь 5

Игорь Хмелевский

тих,хто не зможе сам вийти

Ерика Джумурат

Читайте уважніше

Ле
Лета

очень интересный шрифт)

Ерика Джумурат

Украинский

Ле
Лета

да понятно

Максим Логин

Жену конечно.

Ерика Джумурат

Один парень дал точный ответ умом хирурга серцем жену

Максим Логин

Вопрос поставлен о спасение одного человека.

Максим Логин

В итоге этот парень не спас не хирурга не жену,не опредилился между умом и сердцем.

Ерика Джумурат

ПРАВИЛЬНЫЙ ОТВЕТ ХИРУРГА НУЖНО СПАСАТЬ.НУЖНО ПОЖЕРТВОВАТЬ ОДНИМ ЧЕЛОВЕКОМ РАДИ СПАСЕНИЯ МНОГИХ

Максим Логин

Медицина,-это показатель неправильного пути развития человечества.Сам факт человеческого заболивания -это удаление от природных механизмов.Медицина бориться с последствием,а не с причиной.Првальный ответ СПАСТИ ЖЕНУ,каторая сможет мне родить МУДРЕЦА,каторый сделает для человечества больше чем любой врач.

Ерика Джумурат

ваша точка мне ясна и правильно если бы не новаша жена родит вам детей одно или двое а врач за всю свою жизнь может спасти не одну десятку больных

Максим Логин

Спасибо вам за хороший вопрос!!!))) Я много думал на эту тему...

Лариса Пастряма

хворих

Лариса Пастряма

У себе в колективі я знаю,хто хворіє тяжко,в кого в сім"ї тяжке становище,тому ми збираємо допомогу самі також пише заяву працівник на допомогу,хоч і не велика,але допомога.Цим потрібно займатись,у нас це все роблю я.

Ерика Джумурат

Поступили так.Зібрали кошти в коллективі щоб допомогти у лікувані дружини.На роботі залишили а за інструмент потрібно вішкодувати із зарплати

Лариса Пастряма

Звичайно покарати треба,але потрібно,щоб людина працювала,тому,що,якщо останеться без роботи,тоді я не уявляю,що він може зробити,щоб знайти гроші.

Ерика Джумурат

Рішення прийнято правильне

Лариса Пастряма

звичайно