Лада Дид

А почему жёны часто обвиняют своих мужей, что ОН пришёл на РОГАХ?

Ответы · страница 3
Лю
Людмила

такое выражение

Ан
Андрей

вот именно.

Туничка

ахахах! точно! к чему бы это??

Davidpetreaus Davidpetreaus

how are you ?

Davidpetreaus Davidpetreaus

what are you saying, i can't understand you, what's the time there now wiht you

Davidpetreaus Davidpetreaus

why GOD with us ? does that mean the war in rissia is still on ?

Davidpetreaus Davidpetreaus

it's a pleasure, it would be fun meeting with you there in ukraine, tell me, do you have kids ? are you living alone ? ❤️

Davidpetreaus Davidpetreaus

wow, i'm alone here in my cabin also, so tell me, what do you do for fun ?

Davidpetreaus Davidpetreaus

same with me, write me your skype address, it hard writing here, chatting on skype is more better, the few friend i have there are enjoying communication with me there