Михаил Шило

акагикага,секакуидзуки,хирусою,аризона

Ответы
Наталия

Хотелось бы вопрос ...Но, нет. Мы ж ОФИГИТЕЛЬНО оригинальны. Блещем и блистаем, наслаждаясь самим собою...)

Наталия

сарказм не у каждого вызывает улыбку...Респект!

Елена (Новочеркасск)

акаги,кага,секаку,дзукаку,хирю,сорю. Аризона,Вест-Верджиния, Оклахома и Мэрилэнд

Масянька Кузнецова

сырники сырники кефир дамбра носкиииии))))) аризона* - это штат я знаю))))

Алина Коровина

из этого списка узнала только Аризону.

☆ Ду☆Ня-Ша☆

Нефигаса крюкси,сегодясьи апупаси. 😉

☆ Ду☆Ня-Ша☆

Чему удивилась?.Мы же с Михаилом шпионы.)

Сергей Дж.

ни ше бу ши те...!

☆ Ду☆Ня-Ша☆

Серёжа,дай пошалить.))

Мири

Ужассс,так вы засланцыыы!!!!!

☆ Ду☆Ня-Ша☆

Во..блиин..Так быстро.))

Наталия Кошеленко

китайский знают не все, имейте ввиду

Алекс Пахомов

жопа, пенис, сиськи, вагина

Наталья Широкова

шшгригьнепнмксеашриб

Михаил Шило

כאן היה סלט בלתי נתפס, באופן כללי זה עושה אותי מדעתי

Михаил Шило

ERROR: 0X00000001 APC_INDEX_MISMATCH 0X00000002 DEVICE_QUEUE_NOT_BUSY 0X00000003 INVALID_AFFINITY_SET 0X00000004 INVALID_DATA_ACCESS_TRAP 0X00000005 INVALID_PROCESS_ATTACH_ATTEMPT 0X00000006 INVALID_PROCESS_DETACH_ATTEMPT 0X00000007 INVALID_SOFTWARE_INTERRUPT 0X00000008 IRQL_NOT_DISPATCH_LEVEL 0X00000009 IRQL_NOT_GREATER_OR_EQUAL 0X00000010 SPIN_LOCK_NOT_OWNED 0X00000011 THREAD_NOT_MUTEX_OWNER 0X00000012 TRAP_CAUSE_UNKNOWN 0X00000013 EMPTY_THREAD_REAPER_LIST 0X00000014CREATE_DELETE_LOCK_NOT_LOCKED 0X00000015 LAST_CHANCE_CALLED_FROM_KMODE 0X00000016 CID_HANDLE_CREATION 0X00000017 CID_HANDLE_DELETION

Наталья Широкова

ьгаментпаельшгнпмтеспатавчспегмрдбщгжщобдлиормтпеакврсапмдбилорпамрщозхщшгнекуыфвапролджэждлорпмасмитьбю.юбьлотрипмасвыфывапролдлонпеаквукенгшщшгнрпапмиртоьлбтимс митьбюжщдюблшлбьогт рнрпипекамсавувычсапролорипасвмпиолдлорпаевкыуваепропек43ц24567890щш8г7н6е5квапмиртотримс аиптрьотрлнгшолдлшпр!!!!!

Михаил Шило

א.א. פעולת מעיים ( על ידי ל ' זובקוב 🙂 Bakufu היפני AI . YAYA הנהר , על הבנקיםשגר yaytsy 🙂 3 בד ABA רודוגלימתו . ABA דגיםואת השם העתיק שלבורמה. AGA אמפיבי . שפת תכנות ADA . שם AZA נקבה . אלוהים איה אשת Shimige . אנשי AKA בזאיר . אנשי ALA באפריקה ובטייסת אנלוגית ברומא העתיקה. דולה פנינים יפניות AMA . שם ANA נקבה . ARA ובכןשלא יודע את זה . שם ASAוטווח אסטרולוגי. ATA אלת מקלל בקרבהיוונים. AXA היא אחד מביטוייה שלבס האלוהות המצרי , מגן מפני רוחות רעות. ASHA ערבית משורר ועיר. " שער " באב שדרכו אנשים יועברו מושיע נביא ( מהדי ) שלBabis . מזחלות BOB ספורט . WWA מכתב מהערבים והיהודים. VIV מרטיר . חלטורה סירת רוד . אנשים הפראיים גוך בתנ"ך. הבדיחה GEG Cine . מכתב ערבי DBP . MAE Sarichok . ביטים ילד שד טמא ( פי דאל ) . EVE העיר Vievis . אנשי EYE באפריקה. שם הונגרי ינו . ZAZ Inomarka . אי.בי. אי סיטי בקמרון. IVI בירד. שם IDN האוגנדי. אנשים קל בניגריה. צוער ברומן על ידי פ ' מר: אט . איקי איילנד במייצרי קוריאה. או נהר באסיה. אחדמשם IRI אוסטים . אלוהים IHI של מוסיקהמהמצרים. שכבת חלקיקי Kek . מועצת הקיבוץ המאוחד ריקוד . COCs לא יודע 😉 ) KRK האי כחלקמאיי דלמטי ( מילה נדירה ביותר מאחד מהעיצורים ) . הואCOC . ספינל האדום לאל. ניב המאיה MAM . שחקן MIM . לעג IOM אלוהים בקרבהיוונים. הגב ' ממ . ציירי NEN . NINהמייסד האגדי של האימפריה האשורית. שפה שאינה בסנגל. אוקיינוס ​​קדמוני תמונת נזירהמהמצרים. נציג NAN של שוויץ,תומך של קאוטסקי השני בינלאומי . נקניקים רוסים Nhan עם כוסמת. אודותגל אבניםכמצבה. אנשי אויו בניגריה. עין עין . זהו אחד מארבעת שבטים של בני דוגון . GRO , אל היםבאנשי אשנטי . אורי גם אלוהים מסוג כלשהו. אנשי GRT בקנדה ( על ידי ל ' זובקוב ) . ניב הודי CRF . עיר PAP באוזבקיסטן. EPP ובכן , זה כמוהכומר . PUP נסע . אזור הרוהר בגרמניה. הון ICI של קיליקיה של האיים הארמנים - GOS . שם SOS הארמני. הסוסים WM . העיר בתוניסיה. נציג TAT של אחדהעמים קווקזי . TET נהר , שבוהעיר פרפיניאן. וייטנאמית שנה חדשה. שם טיטוס. אלוהים אחד . כאן תות . אנשי SFM באינדונזיה. אנשי URU בדרום אמריקה. אלוהים UTA השומרית. נמל של CCS בסין. וושו התעמלות. חה אלוהות מצרית,ההאנשה של נצח. צייר הולנדי HOH . אנשים באמריקה . מצרים אינסוף XYX אלוהים. סופר גרמני . חוקר מלומד ביזנטי TSETS . CHACH אחד דמקה אותו דבר. שאש אותו chach 🙂 ) ) שישליק בדיוק כמו תאנה. 4 אנשי גינאה אבבא . אבבא כלב ד"ר דוליטל . מערך תווים של אגדות על גילגמש . Adda נהר באיטליה ובבעלי החיים. אווז בית עכו ( skaz. של נילס ) שם Alla. האל בורא אמהבמיתוסים של בני דוגון , בעלה שלהאדמה. שם אנה. אפיתי אנשים באפריקה. סרט ACCA . אנשי אתא בפיליפינים. התקוממות יפנית ECCI . כבשים Kiik הר. שם OTTO 5 אדד קולנוע Kwon - טיק , אמא ( דרום קוריאה ) . שם עזיזה . Alaiye ראד , שטויות, שטויות ( ישנות, Tambov . ) . אנון אנונה . Apophis נחש , שלחם עםרא אלוהים. עראר ערה. ארדרי אחד השמות של יטלג'וז . Bacab כותרת אלים התומכים בשמים בין המאייה. Venev עיר באזור טולה. DEBED נהר ( Alaverdi ) . טיעון CON . תשואת מימן (מיושנת) . רווח הכנסה. ובכן ... להזמין טיפוס לאז ( על ידי דאל ) . באלים עליונים ייעוד IGG מיתולוגיה אכדי . קבקוב אה ... קזאק אה ... Novokaledonets Kanako . קאפאק הראשון האינקה , מאנקו ... כרך העיר בוסאן ( אחד השמות ) . קוריאני. Kebekov האופרה Zhubanova " Enlik ו ..." לבני Kizik האשפות ( דרומי, מיושן. ) כלי קיליקיה עתיקים. ציניקן ציניקן (מיושן) . פטיש Kovok אחת מכה (מיושן) . PEG על הגיטרה. גוש איכס ... את החפירה kovyrnuvshego פעולה חפירות . אקלר גם איור . קוזוק Kosynya , מטפחת . Kotoko קוטיק . קושוק ז'אנר הקירגיזית פולקלור. גם קטן kuduk ( tatarsk. ) . מאדאם ממממ ... מקאם עיקרוןבמוסיקה ערבית . הר געש Manam באי גינאה החדשה. שפהבאוקיאניה. התיאורטיקן צבאי רוסי מדם . נשיא ארגנטינה לשעבר מנם . רשת הבת Kedvorta , אשר לוק מת בבית. חד איבר חד איבר . אנשי MURUM בצ'אד . אקדח Nagan . שם נתתי. אנשים תקפו באינדונזיה. NIZHIN המולדת מארק ברנס . סופר נעלין . אריסטוקרט המונגולי נואיון . שחקן ניוטון, " זאב האמריקאי בלונדון". שפת אורורו בבוליביה. מבול גרגור ... התקנת מכ"מ . רוויר Reverb ( prost. ) . מלחין גרמני רגר . רדר הגרמני גרנד אדמירל . אסטרונום דני רומר . Bobsledder השוויצרי ריינרי . REFERENCE גלגל המזלות ( geodez. ) . רסר ההולנדי כדורגל / " ויטסה " , ארנהם / אמן גרמני Raether . מנגנון הרוטור חלק . סופר ספרדי סאלאס . SINIS ( Sinise) Rogue נהרג על ידי תזאוס . איש עסקים אמריקאים סורוס . אחיו תאום TANAT ( מאוורר, תנטוס ) של האל היפנוס של שינה. תהת ההר באלג'יריה. Thebet אוקטוברבלוח השנה הבבלית. חומרי TIRITלנגדים לא לינארית. צעדי TOPOT רעש. Tugutov האי ארכיפלג Nordenskjold . נציג Tumut של אחדהעם הסיני. UAIAU הנהר בניו זילנד, פיטר ג'קסון צילם את "כמו" אנדוין . רוע שבת בינגו . את מקומו של SHALASH הנין. Shammash שם נוסףלאל שמש אוטו השומרית. SHAPASH של אלת שמש במערב . SHARASH Shuga , SHUP , שומן. 6 Milla 1/ 000 דינר טוניסאי. אלה סיניים NYANNYANשמגניםומסייע לתינוקות במהלך לידה. היסטוריון Livonian רנר . RUPPUR העיר NPP ברפובליקה של בנגלדש. סחופת טילי עתיקה. במיתולוגיה אנטישמית טינטוןאלת הבתולה , נערצהבקרתגו . Tommot העירביקוטיה .

Стас Швец

харакири-короче,аха)))

Василий Гриненко

пить надо меньше

Михаил Шило

а я не употребляю алкоголь вообще)

Михаил Шило

не, это названия кораблей второй мировой

Василий Гриненко

она ещё кого-то интересует?

Василий Гриненко

в спрашивалке вопрос на знания? что где когда не пробовал?

Vl
Vlad__65

не надо ругаться

Vl
Vlad__65

покочану. если я владею тремя языками, то я должен колотить понты?

;)

по русски плиз

Валя Худякова

What?