Александр Кметь

Моряки подскажите что это? ? розвод или?

Dear Dovgy Sergiy Nikolaevich ,
We appreciate your interest in working with us and we have opened an application file with reference number SEA/UK/SEP/2012/44632. We have gone through your CV and We found the post of Able seaman for you with salary amount of 8,500 GB Pounds per month.

Benefit:
The company will provide free accommodation, Insurance (NIN) ,Flight Ticket,Tax Free,salary allowance, Free Medical Expenses, Vacation paid leave Allowance and many more benefit you will see in your Appointment Letter

Working Schedule:
Working Days & time: Monday to Friday: 8:00 AM - 6:00PM (GMT)

Saturday & Sunday: Off Day

Shift Time: Morning and Night.

Contract Period: 2 Years contract and it can be extended if only you wish to remain with our company

We are offering you 3month vacation interval and during this period .. you have the chance to visit your love ones and family . The company will take care of your Vacation flight ticket ( Return Ticket to and fro ).

As a notice of acceptance of job offer, we shall send you appointment and invitation letter for you to sign and return the sign copy back to us for record purpose . so therefore kindly let us know if you are satisfy with the salary rate above in order for us to proceed further.

We await to hear from you ASAP.

Skype I.D : employer26

Best Regards
Capt. Charmlyn Smith
+447024016311

Айка Айкоша

Вы же сами были инициатором, где-то регистрировались. Вам дали скайп и телефон. Звоните и уточняйте.