Anar Agayev

Английский! ! Помогите плииз

Помогите перевести предложения с русского на английский ( и время можете написать)
1) Он пел итальянскую песню на концерте вчера.
2) Он пел итальянскую песню в 6 часов вчера вечером на концерте.
3) Он уже спел итальянскую песню, когда я зашел.
4)Он уже спел итальянскую песню на этом концерте.

Мария Горбачёва

1) He sang an Italian song at the concert yesterday. - Past Simple
2) He was singing an Italian song at the concert at 6 o'clock in the evening yesterday. - Past Continuous
3) He had already sung an Italian song when I came in. - Past Perfect, Past Simple
4) He has already sung an Italian song at this concert. - Present Perfect

Оленька Москва

1) He sang an italian song at the concert yesterday. - Past Simple
2) He was singing an italian song at 6 o'clock at the concert last night. - Past Continuous
3) He had already sung an italian song when I entered. - Past Perfect, Past Simple
4) He has already sung an italian song at this concert. - Present Perfect