Александр Куприн

выделите два уровня сложности по изучению явления света. какая схема наблюдения дисперсии света?

Юлия Балашова

світло проявляє себе у вигляді хвиль - інтерференція, дифракція, дисперсія та у вигляді частинок - тиск світла, випромінення фотона та ін.

дисперсія спостерігаеться при проходженні світла через призму, в шарі скла світло різної часоти заломлюється під різними кутами і на виході розкладається в спектр