Рекман Ирина

Помогите перевести текст. Ответы такие как переводчиком в гугле не нужны. Там почти все не правильно.

Моя семья не очень большая. Мою маму зовут Ольга. Ей 32 года. Она работает стоматологом. Мою бабушку зовут Таня. Ей 56 лет. Она работает на заводе. Моего дядю зовут Женя. Ему 33 года. Он работает строителем. Моего кота зовут Дымок. Ему 1 год. Он очень игривый. Я люблю свою семью.

Надя

My family is not very big .My mom name Olga. her 32 years . she works a dentist. my grandmother name Tanya. her 56 years .she works at the plant .my uncle name Zhenya . him 33 years . he works at the builder . My cat nameSmokey . it 1 years .he very playful . I love my family.

Бауыржан

My family isn't big. My mother's name is Olga. She is 32 years old. She works as stomatologist. My grandmother's name is Tatiana. She is 56 years old. She works at the plant. My uncle name is Eugeniy. He is 33 years old. He works as builder. My cat's name is Dymok. I love my family