Татьяна Медведева

пожалуйста мне скажите, как собрать схему Тда7240 чтоб имел саб хотя с шумом, спасибо

если есть таких схема, скажите ссилка

Татьяна Зыбарева

Мне вот что интересно, неужели вы промтом переводили на Русский то что написано? или все таки мама или папа помнят немного Наш СОВЕТСКИЙ язык? ?

У вас в одном вопросе "пожалуйсто" в другом "пожалуйста", вы уж определитесь как-то

Ինչ ես անում, թե արդյոք դուք PROMT թարգմանությունը ռուսերեն, թե ինչ է գրված. կամ միեւնույն մայրը, թե հայրը հիշում մի քիչ մեր խորհրդային լեզուն.

Դուք ունեք մեկ հարց, «Խնդրում ենք» - ի մեկ այլ «Խնդրում եմ», Դուք պետք է եւս մեկ անգամ սահմանել