Никита

Помогите пожалуйста перевести пару предложений! Очень нужна помощь!

"Besides, shouldn't my main focus when looking for a good prostitute be the way she can ride my disco stick instead?"

He could feel herself blush as she looked around to see if anyone had heard him. Just her luck, the waitress had just arrived to give the smug bastard his drink and was now giving her the evil eye. And he had the nerve to waggle his eyebrows at her!
"Really? Lady Gaga? Oh and why don't you say that a little louder, I don't think the 80-year old lady sitting at the back could heard you!" She hissed out, now reaching for her drink as if it were her lifeline.

Ти Ма

А онлайн-переводчики уже не катят?

Александра Россовская

там такие предложение стыдно переврдить