ОК
Оксана Кунцевич

Помогите мне перевести текст, пожалуйста!

Он очень короткий и легкий. Просто я совсем не знаю английский. В переводчике я и сама писала, но в каждом по разному. Перевидите тот, кто сам знает. пожалуйста!

Счастливого Дня Рождения Майк! Вся Россия и я празднуем этот день. Всего тебе хорошего. Мы тебя любим!

Вот. Только не смейтесь надо мной.

Мария Москвичева

Happy Birthday Mike! All of Russia and I celebrate this day. All you good. We love you!

Обращайся!

Extra Player

Happy Birthday Mike! All of Russia and I celebrate this day. All you good. We love you!

Любовь Саверская

Happy Birthday Mike! All of Russia and I celebrate this day. All you good. We love you!

Дмитрий

Happy Birthday Mike! All of Russia and I celebrate this day. All you good. We love you!

Паша Максимов

Happy Birthday Mike! The whole of Russia and I celebrate this day. All you good. We love you!

Бехзод Салибаев

Не гугл. А посты выше - гугл.

Happy birthday, Mike! All Russia and I celebrate this day. All the best. We love you.