Алексей Бацких

После обновления КС 1.6 ВЫЛЕТАЕТ

Заходит в игру и через 15-20 сек повисает игра и ноут (Что делать?

6 update released
опубликовал alfred @ 08:44PM on February 14, 2013
We have updated the public release of Counter-Strike 1.6. This update contains all the changes from the recent beta, thanks to the whole community for their help with testing and suggesting new features.

Changes in this update are:
Converted Counter-Strike 1.6 to the new SteamPipe content system, for optimized delivery of the game
Added support for Mac OS X and Linux operating systems
Improved OpenGL rendering pipeline and output to leverage the capabilities in todays GPU
Improved support for in-game chat in non-latin languages

A full list of changes can be found in the Half-Life 1 game hub announcement area.

Муродхон Латифи

ждать, пока все наладится. проблемное оно какое то