Вячеслав Андреев

помогите, пожалуйста, перевести на латынь цитату

"...Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами всё дадут.
"

Оксана

"... Nec semper petunt: Nequaquam, praesertim fortiores vobis sunt. Et ipsi occurrunt.

Дмитрий Орлов

Nunquam petere nihil! Nec et fortiores vobis sunt maxime. Et ipsi occurrunt.

Ахад Ибрагимов

Nunquam petere nihil! Nec et fortiores vobis sunt maxime. Seipsos offerre et dare se omnes