Ирраклий Андропников

Прошу помочь решить задачу по Финансовому праву! Укр закондавство .

Розпорядження голови обл держ адміністрації було звіленення від сплати податку. На прибуток наступній юр особи 1)тур фірма2)дитячій туберкульозний санаторій 3)приватні підприємства харчувої промисловості пампушка 3)дитячій позашкільний садочок сонечко 6)АНТК іменні антонова (казане підприємство) 6)регіональне відділення фонду держ майна. Дати оцінку такого розпорядження.

Помогите пожалуйста сделать задачу, буду очень благодарен! Заранее спасибо.

Аля Ахринительная

забей, пошли по пиву