Павел Гандраман

как раньше делали квас "из бочки"?

Интересует рецептура и технология "того" кваса, который продавали в советские времена из бочек на улице по 12 копеек

хочу попробывать дома получить такой квас

Елена Зимина

Вот чего не недо делать, так узнавать из чего
в действительности делали квас в СССР.
Я однажды устроил знакомому экскурсию
на завод по переработке плодов и ягод
( была у меня такая возможность ) Узнал он
из чего делается повидло, то что в пирожках
общепитовских. Результат - стойкий рвотный
рефлекс при виде этих пирожков.
Вот так и с квасом.
http://ru.wikipedia.org/wiki/Квас
http://ru.wikipedia.org/wiki/Повидло

Андрей Таранин

хлебная закваска с дрожжами

Alexandr Glazyrin

Обычный хлебный квас.

Дима Сидонов

Головне управління торгівлі Київської міської державної адміністрації вирішило заборонити в місті вуличний продаж квасу з бочок.
Про це пише газета ”Сегодня” і посиланням на заступника начальника главку торгівлі Василя Пілявоза.
Рішення, за його словами, прийнято виходячи з торішніх перевірок СЕС, які показали, що така торгівля не відповідає санітарним нормам.
"Будемо дозволяти продаж квасу лише в закритих ємкостях - в пляшках або кегах, наприклад. Як пиво в барах розливають. Будуть спеціальні кіоски", - повідомив Пілявоз.
Він сказав, що квас в кегах вже почала випускати компанія "Оболонь". Але скільки коштуватиме напій, поки невідомо.
Газета нагадує, що літр бочкового квасу торік продавали за 1,2 грн.
Отримати коментарі на заводі "Росинка", якому належали всі бочки, виданню під час підготовки матеріалу не вдалося, але за неофіційною інформацією, вони вже закрили виробництво квасу в великих бочках.
"Сегодня" нагадує, що ще в травні минулого року співробітники мерії разом з СЕС провели рейд і виявили масу порушень: починаючи від відсутності дозволів на торгівлю і закінчуючи неохайним виглядом торговців. За бактеріологічними показниками лише 4 з 14 проб квасу відповідали нормам.