Татьяна Семенец

правда, что нынешний официальный украинский язык - это

галичский диалект? при этом не учли диалектов центра и востока Украины. и еще слышал, что это галицийский диалект был разработан Грушевским по заданию австрийских властей?

Ро
Ростислав

бред, полнейший! это все сочинили те, кто не испытывает симпатию к украинскому народу, плюс немаловажную роль сыграл стереотип о том, что якобы в Украине все разговаривают с западноукраинским акцентом

Степан Коржуков

Правда. И еще правда, что официальный язык разрубит Украину на части.

Рё
Рёрјсџ

А какой это "галичский" диалект? Что то я о таком не слышал. Мені дуже цікаво, який козел тобі про це розповів??? ?
Михайло Грушевський народився з генетичною любов’ю до України, і цією любов’ю були освячені всі його малі і великі справи. Доля визначила місію Грушевського – стати на сторожі національної гідності, забезпечити право кожного українця пишатися тим, що він українець.
Тому всі його проекти – від фундаментальної “Історії України-Руси”, Наукового товариства імені Тараса Шевченка (фактичної Української Академії Наук) , унікального явища – наукової школи Грушевського, новітнього українського парламенту – Української Центральної Ради, до найменшої публіцистичної замітки були підпорядковані одній меті – “послужитися українському національному відродженню”. І робив він це щиро і правдиво. Варто це збагнути.

Stas'm Был Здесь

в скиновских кружках и не такое говно можно услышать.