Татьяна Багира

помощь нужна... срочно...

it was a beautiful saturday morning and i was waiting for my friend outside our favourite music shop. i was watching the people going by when suddenly i was something lying on the ground....

нужно продолжить предложений 5-7

Юлия Грязнова

5 minutes later my friend came. we came into the shop, where bought disks. I bought a "Bumboks" , and my friend bought the disk "Loc dog". after shop we went to cafe where cut on a tea mug. and then went to me home to do homework. (название дисков сама придумаешь)