Елена Шишканова

пожалуйста помогите: я создал ip для сервера minecraft через no ip. Сам захожу через local host. А через что должен

заходить друг? тот ip который я создал (wrmserver.zapto.org (версия 1 4 7)) он не может на него зайти

скайп daniellozad

Игорь Шохин

Якщо у тебе порт 25565 на компі відкритий, то й сам підключайся по wrmserver.zapto.org
Якщо ні, то відкрий порт 25565(точно не памятаю як, подивися в Google)

P.S. У мене так і не вийшло (
Краще взагалі спробуй знайти якийсь чужий хороший сервер)