Va
Valentina

Відмінності нормативних вимог і вимог наказу (НАССП)

Наказ [ссылка заблокирована по решению администрации проекта]
ДСТУ ISO 22000.

Отримав завдання від керівника. Питання Відмінності нормативних вимог і вимог наказу (НАССП) . Не можу зрозуміти, яким чином порівняти нормативні вимоги і вимоги наказу від 01.10.2012 № 590.

Da
Daimond

Цибуля, по русски тут уважающие себя люди пишут, а на мове общайся у себя " у хати"