Дмитрий Мищерский

переведите пожалуйста!!!очень надо!!! и срочно!!!!

Сергей

Kaluga is my native city. I love it much because I was born in it. In Kaluga, there are many famous sights. One of them is the Austronautics Museum. But this is not the only one sight over Kaluga, they are rather numerous. But this one is the most well-known. I love this city! And I advise everybody to visit it!

Сайгид

a PMZH, Nedvizhimost' Procheye o gorodakh i stranakh Goroskopy, Magiya, Gadaniya Dosug, Razvlecheniya Yeda, Kulinariya Zhivotnyye, Rasteniya Znakomstva, Lyubov', Otnosheniya Iskusstvo i Kul'tura Komp'yutery, Internet Kr

Ни
Никита

Caluga e` la mia citta` natale.L'amo tanto.
(Вам ведь все равно,на какой язык?))