Василий Винокуров

Подскажите, где можно купить франшизу Pull and Bear?

Ва
Валидол

смотри на этот линк. тут все детально описано. вопросы будет, напишите мне. постороюсь помочь

http://www.pullandbear.com/webapp/wcs/stores/servlet/category/pullandbearaz/en/pullandbear/57003?subsectionId=company_05

на заметку

Pull&Bear stores must be located in main streets or shopping centres in urban centres with a population density greater than 50,000 habitants. The minimum regular surface area of points of sale is about 550 metres squared, with a 12-metre facade and a 3.5-metres overhead height.