Павел Карпов

Переведите, пожалуйста, только без переводчика на английский язык

Кроме того, на сайте вы имеете возможность принимать участие в
конференции. В вашем распоряжении (10) доска объявлений, информация о
новостях, погоде, валюте (11). Можно сказать, что это лучшая в Росии
интернет-энциклопедия (12). Все ее статьи – абсолютно эксклюзивный
материал.

10. at your disposal
11. currency
12. virtual encyclopedia

Сандал

Besides all that, on the site you have the opportunity to participate in a conference. At your disposal you have a billboard, news, weather, and currency information. It can be said that this is the best virtual encyclopedia in Russia. All its articles are absolutely exclusive material