Серега Кресников

Переводчики английского языка! Прошу помогите перевести текст на англ. яз.

Прошу Вас оплатите за нашу работу в магазине "Стелла". Настоящая цена работы 100 тыс но мы сделали за 43 тыс. Господин Том обещал оплатить но не сдержал свое обещание.

Людмила Суворова

I ask you to pay for our work in the store, "Stella". The real price of 100 thousand but we have done over 43 thousand Mr. Tom promised to pay but did not keep his promise.-Перевод

Лариса Михейкина

Please pay for our work at the Stella. The Real price of our work amounts to 100 thousand but we have done it for 43 thousand. M-r Tom had promised us to pay for it, but he didn't kept his word.

Галина Федорова

Dear Sir,
We ask you to pay for the work that we have done in the store "Stella". Although the real cost of the work is 100 000, we charge you for this work 43 000. Mr. Tom has broken his promise to pay.