Танечка

Выплаты на деток до 3 лет в Украине

Подскажите, пожалуйста: какие выплаты должны быть на деток до 3 лет. Сейчас ребетенку 7 месяцев. Нам пол года платили одну сумму, а теперь сумма стала на 780 грн. меньше. ( В оплату входили денежки, как малообеспеченные) Говорят, что только через следующие полгода можно будет подать документы на более высокую сумму. А на одном из сайтов прочла, что выплаты по малообеспеченности на год назначаются

Людмила

Доброї ночі!
з приводу того, що Вам пів року платили більшу суму коштів ніж зараз можу сказати, що раніше Ви отримували допомогу у звязку з вагітністю та пологами, а зараз термін її виплати закінчився, так як надається вона у продовж 70 календарних днів до пологів і 56 календарних днів після пологів
а на допомогу малозабезпеченим сім*ям Ви поки що не моєте права тому, що отримуєте допомогу по народженню дитини, яка виплачується рік. Отже 7 місяців Ви таку допомогу вже отримуєте, залишилось ще 5 місяців, потім вона не буде виплачуватися і Ви зможете повторно оформити документи на отримання допомоги як малозабезпечена сім*я.
Крім того зараз Вам виплачується допомога по догляду за дитиною до 3 років. Її Ви будете отримувати до того часу, поки Вашій дитині не виповниться 3 роки.
Сподіваюся, що я дала детальну відповід на Ваші запитання.
Якщо ж Вам, щось не зрозуміло, то всю необхідну інформацію Ви можете прочитати у Законі України Про державну допомогу сім'ям з дітьми.
ось посилання на найновішу його редакцію
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2811-12