Роман Громов

Доброго дня! Міняли віндуху поставив скайп провірив все норм а коли говорю то мене погано чути!!!?

Потрібно підставляти близько мікрофон щоб мене почули???? ЩО РОБИТИ ПІДСКАЖІТЬ БУДЬЛАСКА!! ! Віндуха 7 64-бита!

Антон

В панели управления есть настройки звука, там чувствительность микрофона на максимум поставь.