Администратор Доктор

Помощь в переводе на английский

Я живу в Москве на улице кутузова 145/1 квартира 44 на четвертом этаже Моя квартира находится на четвертом этаже (Цифры тоже на английском надо) Спасибо

Иг
Игорь

I live in Moscow on Kutuzov street 145/1 Apartment 44 on the fourth floor of my apartment is on the fourth floor

Как с цифрами не знаю...

Bakitbek Amrakulov

I live in Moscow on Kutuzov street 145/1 Apartment 44 on the fourth floor of my apartment is on the fourth floor (the numbers in English, too, should be) Thanks

Г.
Герой .

Только будет не на on the fourth floor
А on the third floor