Татьяна Борисова

Помогите оформить правильно литературу для статьи.

1.Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" від 14 травня 1992 року // Відомості Верховної Ради України (ВВР) , 1992, N 31, ст. 440.
2.Цивільний кодекс України від 16 січня 2003 року // Відомості Верховної Ради (ВВР) , 2003, NN 40-44, ст. 356.
3.Господарський кодекс України, від 16 січня 2003 р. // Відомості Верховної Ради (ВВР) ,
4.Господарське право України: Навч. посiбник / [Н. О. Санiахметова, О. К. Вишняков, С. В. Мельник [та iн.] . - Х. : Одiссей, 2005. - 607 с.
5.Господарське право: Навч. посіб. / В. С. Щербина. – 3-є вид. , перероб. і доп. . – К: Юрінком Інтер, 2009. – 392 с.

Алексей

1. Конституция - всегда!! !
2. Кодексы.
3. Федеральные законы

Возможна судебная практика

4. Учебники
5. Статьи периодических изданий