Денчик

у меня довое детей я живу на украине сколько дней мне положено брать отпуска на детей????

Илья Зубов

Ст. 19 ЗУ: "Про відпустки"
Жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, одинокій матері, батьку, який виховує дитину без матері (у тому числі й у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла дитину під опіку, чи одному із прийомних батьків надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів .

Максим Суворов

На Украине отпуска не положены, там вся жизнь отпуск