Zarina Kobulova

просмотр статьи 114 уголовного кодекса украины за 1960 год

Юлия Зарицкая

Стаття 114. Ухилення від сплати аліментів на утримування дітей
Злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду або постановою народного судді коштів на утримування дітей (аліментів) , а так само злісне ухилення батьків від утримування неповнолітніх або непрацездатних дітей, що перебувають на їх утриманні, -
карається позбавленням волі на строк до одного року або виправними роботами на той же строк.
(Із доповненнями, внесеними згідно з Указом Президії
Верховної Ради Української РСР від 01.03.85 р. N 8520-X)