Юлиана Иванова

на какую лучше профессию

на какую лучше профессию и ты на е ту Спеціальність "Монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання" или на е ту Спеціальність "Обслуговування комп′ютерних систем і мереж" где легче учится

Никита Лутаев

Надо выбирать то, к чему у Вас душа лежит. Мне, например, больше нравится спеціальність "Обслуговування комп′ютерних систем і мереж".

Если Вы выберете её, то вот что Вам предстоит изучить:

Основні дисципліни, які складають фахову підготовку:

► комп'ютерна електроніка;
► теорія інформації та кодування;
► основи конструювання обчислювальної техніки;
► теорія електричних кіл;
► інженерна графіка;
► програмування мовою Сі;
► алгоритми та методи обчислень;
► теорія ймовірностей та математична статистика;
► прикладна теорія цифрових автоматів;
► програмне забезпечення;
► мікросхемотехніка;
► периферійні пристрої;
► електрорадіовимірювання;
► системне програмування;
► мікропроцесорні системи;
► технічне обслуговування ЕОМ;
► основи метрології, стандартизації та взаємозамінюваності.

А вот где может работать человек, получивший эту специальность:

► банківські установи;
► відділ обробки інформації підприємств різних форм власності;
► фірми, які займаються розробкою прикладного та програмного забезпечення;
► фірми, що є провайдерами послуг Internet;
► фірми, що надають послуги кабельного та супутникового телебачення;
► наукові інститути і установи.

Получить эту специальность можно в [ссылка заблокирована по решению администрации проекта].

Адрес: 58012, м. Чернівці, вул. Сковороди, 9, корпус 12, аудиторія 3.
Тел/факс: (0372) 58-48-50
college@chnu.edu.ua

Первая из названных Вами специальностей тоже неплохая, её можно приобрести в Политехническом колледже Луганского национального аграрного университета. Подробно о данной профессии говорится ЗДЕСЬ.

Адреса коледжу: 91047, м. Луганськ, кв. Пролетарiату Донбасу, 5
Телефон/факс: (0642) 42-74-58
E-mail: pklnau@ukr.net; pklnau@gmail.com
Офіційний веб-сайт: http://pklnau.lg.ua

Рустем Габдулвалеев

Сынок! Тебе в раздел юмора! А легче на газовщика учиться, особенно если извилин не хватает.. . )))

Лена Олейник

ну смотря что тебе больше нравиться, какие предметы ты лучше знаешь, или чем увлекаешься)